Uzsonnára barátaiddal készíts finom kókuszdarabokat, és díszítsd őket egyszerűen és könnyen ezzel a cukorral futballos témával. További tematikus hangulatért a süteményekhez használj futballos bögréket sütéshez. Engedd, hogy a fiad és barátai ünnepi, gasztroélményt kapjanak, amit soha nem felejtenek el. Méretek: kb. 3 cm. Gluténmentes. Tárolás: Hűvös és száraz helyen, fénytől és hőtől védve tárolandó. Légy óvatos.
porcukor, tápióka keményítő, víz, sűrítőanyagok: E466, E401, E415, E412; ételfestékek: E153, E102*, E129*; tojásfehérje. * Káros hatással lehet a gyermekek aktivitására és figyelmére.
| Allergének | tojás |
| Energiaérték kJ | 1636 kj |
| Energiaérték kcal | 390,9 kcal |
| Zsírok | 0 g |
| - ebből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrátok | 96 g |
| - ebből cukrok | 75 g |
| Fehérje | 0 g |
| Szál | 0 g |
| Só | 0 g |
Olaszország
| Színes | Fehér |
| Kategóriák: | Ehető díszes motívumok |
| Foci | |
| Gyártó | Decora |
| EAN | 8024622080006 |
| Termékszám | 0500436 |